Łukasz Krause

Dyrektor Pionu Cyfryzacji i IT, Medicover

W Medicover od lipca 2022 r. pełni funkcję Dyrektora Pionu Cyfryzacji i IT i odpowiada za obszar technologii i innowacji w 8 krajach: w Polsce, w Indiach, Rumunii, na Węgrzech, w Ukrainie, Szwecji, Norwegii, Danii i w Niemczech.

Odpowiedzialny jest za wdrożenie optymalnego modelu architektury IT dla obszaru Healthcare Services, Medicover, w tym zapewnienie ram do efektywnej wymiany i wykorzystania danych, a także dalszego rozwoju technologii, platform eCommerce i innowacji cyfrowych.

Łukasz Krause to specjalista IT z ponad 15-letnim doświadczeniem, zdobytym m.in. w branży farmaceutycznej, energetycznej i przemysłowej. W ramach dotychczasowego rozwoju zawodowego m.in. kierował transformacjami jednostek IT, wdrażał nowoczesną architekturę korporacyjną, modele zarządzania danymi, zaawansowaną analitykę oraz był odpowiedzialny za dostarczanie platform cyfrowych oraz rozwijanie kompetencji zespołów IT.

Łukasz Krause jest absolwentem Politechniki Śląskiej, gdzie studiował automatykę, telekomunikację i elektronikę biomedyczną, posiada dyplom MBA Uniwersytetu Sztokholmskiego oraz rozwijał umiejętności budowania efektywnych strategii w erze cyfrowej we francuskiej szkole INSEAD.

CDO Forum

cdoforum.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m. +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl