Dariusz Gregorczyk

Doświadczony menedżer i ekspert w zakresie analizy danych

Poprzez ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe wypracował sobie pozycję uznanego eksperta i menedżera. Wiele lat pracował w branży finansowej. Pierwsze doświadczenia zdobywał przy wdrażaniu dużych systemów informatycznych. Następnie pracował w obszarze finansów, projektując i wdrażając systemy kontrolingowe. Był również odpowiedzialny za całość obszaru raportowania, analiz biznesowych i polityki cenowej w spółce faktoringowej.

Po zakończeniu pracy w branży finansowej był odpowiedzialny za projekt budowy od podstaw komórki analitycznej (analiza danych, analiza finansowa, inżynieria danych, administracja baz, informatyka śledcza) w ramach administracji publicznej.

W ostatnich latach związanych z branżą retail: najpierw odpowiadał za obszar raportowania i analiz łańcucha dostaw w Leroy Merlin Polska, a ostatnio pełnił funkcję Head of BI & Data Solution w ramach Grupy Empik, zarządzając zespołami analizy danych i inżynierii danych oraz nadzorując proces przebudowy architektury danych.

CDO Forum

cdoforum.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m. +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl