Magdalena Skorupa

IT&D Director, Digital Workplace, Global Technology & Security / President, Reckitt / (ISC)2 Poland Chapter

Magdalena jest doświadczonym ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego, IT oraz zarządzania, z ponad 25-letnim doświadczeniem zdobytym w największych firmach na świecie. Ukończyła z wyróżnieniem studia Executive MBA w HULT International Business School w Londynie, studia magisterskie o specjalizacji finanse-rachunkowość na Wydziale Zarzadzania Uniwersytetu Warszawskiego, studia podyplomowe z górnictwa odkrywkowego na AGH w Krakowie oraz studia podyplomowe z psychologii społecznej w zarzadzaniu zmianą w organizacji na SWPS w Warszawie. Posiada liczne certyfikaty (CISSP, CISM, ITIL Expert, PMP i wiele innych) oraz ukończone szkolenia branżowe zarówno z cyberbezpieczenstwa jak i audytu wewnętrznego oraz ISO 27001.

Prowadzi szkolenia, warsztaty oraz doradztwo w zakresie data analytics, data mesh oraz nowoczesnych metod zarzadzania danymi, data platforms, data architecture, cyberbezpieczenstwa oraz technologii, social engineering, ochrony przed phishingiem, audytu wewnętrznego, zarządzania zmiana w organizacji, zarzadzaniem ryzykiem technologicznym oraz cyber, compliance, governance, jak rowniez przestępstwami gospodarczymi. Specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu oraz prowadzeniu programów podnoszenia świadomości cyberbezpieczeństwa w przedsiębiorstwach, projektowaniem procesow, wprowadzaniem dobrych praktyk IT & cyber compliance. Na przestrzeni ostatnich lat, Magdalena zajmowała wysokie stanowiska kierownicze w cyberbezpieczenstwie, IT oraz w audycie wewnętrznym w największych spółkach listy Fortune Global 500.

Obecnie pracuje na stanowisku Global IT&D Director, Platform & Product Stream Architect, Global Data & Analytics w brytyjskiej firmie Reckitt (FTSE 100). Magdalena jest również od wielu lat aktywnym mentorem biznesowym w organizacjach wspierających nowych liderów w ich karierze zawodowej, a w wolnych chwilach prowadzi własną firmę consultingowa. Ponadto jest jedną ze współzałożycielek Cyber Women Community w Polsce – prężnie działającej organizacji promującej kobiety w cyberbezpieczenstwie i IT. Magdalena jest również Prezesem Stowarzyszenia (ISC)2 Poland Chapter. Występuje na licznych konferencjach branżowych, w Polsce i za granicą dzieląc się wiedzą praktyczną zdobytą na przestrzeni lat pracy. Aktywnie promuje kobiety w branzy technologicznej, oraz tworzy i prowadzi programy Diversity & Inclusion.

CDO Forum

cdoforum.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m. +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl