Michał Nycz

Krajowy Kierownik Sprzedaży Regionu Południowego, InPost

Zawodowo związany jestem ze sprzedażą od ponad 12 lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałem w branży FMCG, następnie w sprzedaży B2B w branży budowlanej, a przez ostatnie 3 lata pracuję w InPost, gdzie zajmuję się współpracą z największymi firmami e-commerce w Polsce południowej.

W mojej codziennej pracy korzystam z danych, dzięki którym staram się lepiej zrozumieć biznes, w którym działam oraz na bazie których lepiej poznaję potrzeby biznesowe moich klientów. Efektywne wykorzystanie tych informacji i wniosków z nich płynących umożliwia mi tworzenie atrakcyjnych i konkurencyjnych ofert, gdzie cena nie jest najważniejszym czynnikiem. Takie podejście do danych w mojej codziennej pracy pozwala mi na tworzenie licznych partnerstw biznesowych opartych o model win-win.

W czasie wolnym uwielbiam spędzać czas z rodziną i podróżować, pokazując swoim córkom piękno świata. Wieczorami z przyjemnością oddaję się oglądaniu dobrego filmu z żoną. Hobbystycznie interesuję się sportami walki, a w przeszłości trenowałem aktywnie Judo, gdzie osiągnąłem stopień brązowego pasa.

CDO Forum

cdoforum.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m. +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl